in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 30 МАРТ: Денес едноставно не е ваш ден! Јарците осамени, Вагата уморна, Биковите успешни, Девицата нервозна

ОВЕН

Сакате да постигнете деловна соработка, толку многу што имате тенденција да ги разубавувате податоците и да претерувате во ветувањата. Премногу сте задоволни од врската. Имате силно чувство дека тоа ќе трае долго време. Обрнете внимание на органите за дишење.

БИК

Што се однесува до работата, сè се одвива како и обично. Проблемите се присутни во областа на финансиите. Ви недостасува чувство за финансиска стабилност. Ве очекуваат сериозни проблеми во врската. Има расправија и не ги бирате зборовите по тој повод. Главата е чувствителна.

БЛИЗНАЦИ

Имате премногу обврски и проблеми на работа кои не успевате да ги надминете. Вие сте многу задоволни од врската и целосно посветени на вашиот партнер. Вашите емоции се стабилни и силни. Можни се проблеми со гениталиите.

РАК

Пред вас е одличен ден, доколку сте во приватниот сектор. Не само што ќе ве чека финансиска добивка, туку и конечно решавање на парницата во ваша корист. Со партнерот ви е прилично непријатно. Здравјето е солидно.

ЛАВ

Ве очекуваат проблеми додека работите во приватниот сектор. Соработката со странски соработници не е најдобра бидејќи тие одеднаш ги менуваат своите планови. Конечно запознавате личност од спротивниот пол која остава одличен впечаток. Грбот ве боли од долго седење.

ДЕВИЦА

Се посветувате на деловни проблеми, но и покрај напорите, не успевате да најдете решение за нив. Вие сте задоволни со тоа како се развива врската. Свесни сте дека врската е сериозна и стабилна. Ви се допаѓа jeубомората на вашиот партнер. Можен е пад на притисок.

ВАГА

Ситуацијата на работа не е најдобра. Не се согласувате добро со колегите, не сте сигурни до кој степен може да се потпрете на нив. Досадно ви е во врска. Ве чека алергиска реакција на некој мирис, можеби храна.

ШКОРПИЈА

Бидете исклучително внимателни. Постои можност да бидете жртва на измама со добро проверување на документите што ги потпишувате добро. Односот со партнерот е динамичен и незадоволителен. Се расправате и не го решавате проблемот. Можни се проблеми со грлото.

СТРЕЛЕЦ

Вие сте целосно посветени на вашите деловни обврски. Вие сте енергични, полни со самодоверба, така што нема ништо што не можете да постигнете. Вие ја загрозувате врската со вашите лаги. Другата страна ти верува. Здравјето е стабилно.

ЈАРЕЦ

Денот кој претстои е полн со проблеми, така што времето го поминувате исклучиво решавајќи насобрани проблеми. Вие сте задоволни со тоа како се развива врската. Не забележувате дека другата половина нема иста врска. Имунитетот се намалува.

ВОДОЛИЈА

Супервизорот започнува разговор со вас за време на кој ви поставува нови барања. Врската со партнерот е дисхармонична. Се расправате, се лажете едни со други, ги молчите работите. Што се однесува до здравјето, можни се проблеми со гениталиите.

РИБИ

Ако сте приватно вработено лице, внимавајте да не бидете жртва на измама. Незадоволни сте од финансиите. Имате прилично посесивна врска со вашиот партнер и сакате тој да не гледа пријатели, туку само вас. Здравјето е солидно.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote