in

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 9 МАРТ: Водолијата ја очекува состанок со саканата личност, а Близнаците финансиска добивка

ОВЕН

РАБОТА: Ако се занимавате со приватна работа, овој ден е поволен да побарате спонзор, кредит или заем.

ЉУБОВ: Уживате во тајна врска максимално. Им попуштивте на емоциите и не размислувате за иднината.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

БИК

РАБОТА: Имате јасна визија за тоа што сакате да постигнете. Амбициозни сте и ги постигнувате своите цели без тешкотии.

ЉУБОВ: Имате редовна комуникација со личност која неодамна сте ја запознале. Сè уште не зборувате отворено за врската.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

БЛИЗНАЦИ

РАБОТА: Ве очекува финансиска добивка. Вие сте многу среќни затоа што парите ви даваат чувство на сигурност.

ЉУБОВ: Уживате во тајни емоции и врски. Не сакате да размислувате за перспективата на врската. Вие само сакате вашите емоции да останат исти.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

РАК

РАБОТА: Ве очекуваат деловни состаноци, каде одлично се забавувате. Вие сте доста елоквентни, упорни и имате факти.

ЉУБОВ: Размислувате за проширување на семејството. Сакате емоционалниот партнер да го иницира следниот чекор во тој поглед.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ЛАВ

РАБОТА: Може да бидете нервозни во врска со правни проблеми, бидејќи работите не одат во насока што ви одговара.

ЉУБОВ: Врската се развива задоволително. Вие разговарате со вашиот партнер за официјализирање на врската.

ЗДРАВЈЕ: Коските се чувствителни.

ДЕВИЦА

РАБОТА: Незадоволни сте од ситуацијата на работа. Не успевате да започнете одредени деловни идеи од место.

ЉУБОВ: Брачниот другар е целосно посветен на вас. Претерувате со тоа што на прво место ги ставате деловните обврски.

ЗДРАВЈЕ: Циркулацијата е слаба.

ВАГА

РАБОТА: Уживате во деловните обврски што ги доживувате како начин максимално да ја изразите својата креативност.

ЉУБОВ: Не сте задоволни од врската. Имате впечаток дека сте ограничени, ограничени и имате потреба од промени.

ЗДРАВЈЕ: Цврсто.

ШКОРПИЈА

РАБОТА: Добивате нови деловни обврски поврзани со странски соработници. Првиот впечаток за нив е многу поволен.

ЉУБОВ: Заљубени сте и се препуштивте на емоции. Имате впечаток дека саканата личност е идеална и дека ќе бидете заедно засекогаш.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

СТРЕЛЕЦ

РАБОТА: Нема никакви промени на работа. Сè се одвива на добро утврден, редовен начин, без никакви тешкотии.

ЉУБОВ: Размислувате за брак, но сепак не сте подготвени отворено да разговарате за тоа со вашата сакана.

ЗДРАВЈЕ: Цврсто.

ЈАРЕЦ

РАБОТА: Преговарате со странски партнери за финансии. Одличен ден е да побарате покачување на платата.

ЉУБОВ: Целосно сте посветени на вашата сакана. Постојано сте во контакт и обидете се да бидете заедно што е можно повеќе.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

ВОДОЛИЈА

РАБОТА: Држете сè под контрола на работа. Вие сте вредни, одговорни, амбициозни. Нема обврска што не можете да ја направите.

ЉУБОВ: Комуникацијата со саканата личност е интензивна. Ќе се сретнете. И двајцата сè уште избегнувате да ја спомнувате врската.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате добро.

РИБИ

РАБОТА: Ве чека деловна средба. Имате некои тајни информации што ќе ви помогнат да ја постигнете зделката во насока што вам ви одговара.

ЉУБОВ: Вие сте емоционално гладни. Имате изразена потреба за блискост со партнерот. Чувствувате дека љубовта е најважната работа во вашиот живот.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote