in ,

СлаткоСлатко УбавоУбаво

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ПОВТОРНО БЛЕСНА: Во заводливо летно издание од БЕЛА ТАНТЕЛА!

Џенифер Лопез деновиве имаше многу обврски во Лос Анџелес поради снимањето на нов проект. Со неа на сетот беа нејзиниот партнер Бен Афлек и синот Макс. Идила влада во нејзиното семејство, исто како и на полето на нејзиниот стил.

Познатата Џеј Ло, за која се шпекулира дека неодамна се омажила за актерот и режисер Бен Афлек, на снимање се појави во светло бел летен фустан, идеален за овој дел од годината.

Фустанот беше вистинско модно уживање, додека нејзините чевли го привлекоа вниманието на љубителите на модата. Поточно, широко популарните еспадрили. Знаеме дека огромен број жени ги обожуваат, со години.

Dženifer Lopez

Dženifer Lopez

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote