in

Еди Марфи признава: Неколку години правев с**** филмови!

Популарниот комичар Еди Марфи призна дека одлучил да направи пауза од глумењето откако се појавил во неколку „срање“ филмови. Марфи, 59, недоамна беше гостин на подкастот на Марк Марон и даде мислење на неговата богата кариера.

Тој призна дека во неговото портфолио има и филмови на кои не е горд. За време на неговата кариера, Марфи беше номиниран за дури 8 „Златни Малини“, награда која ја добива најлошиот филм во годината.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote