in

СТРАШНО! Две лица беа убиени во масовна експлозија на огномет во куќа во Калифорнија! [ВИДЕО]

Застрашувачки видеа на социјалните мрежи покажуваат дека од куќата избувнува пожар додека се појавува огномет и се крева облак од темен чад високо до небото.

Огнометот е незаконски во градот Онтарио. Тој додаде дека полицискиот оддел претходно добил поплаки за луѓе кои поставуваат огномет во областа, но не и за конкретната куќа.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote