in

Емили Ратајковски повторно позираше гола во напредна бременост! [ФОТО]

Иако е во 36-та недела од бременоста, манекенката Емили Ратајковски на Instagram објави серија фотографии на кои позираше потполно гола, гордо истакнувајќи го својот труднички стомак.

И додека полека одбројува до доаѓањето на првото дете, моделот го користи секој момент за да ги одбележи деновите на бременоста.

Таа инаку е позната по објавувањето голи фотографии на социјалните мрежи, а во последно време докажа дека ништо не е поразлично дури и додека е во благословена состојба.

За помалку од 24 часа, овие фотографии собраа скоро два милиони лајка.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote