in

Фамилијата Кардашијан брутално се пошегуваа со своите пријатели! [ВИДЕО]

Ако некогаш сте се запрашале како изгледаат сестрите Кардашијан-Џенер кога се лути, ние го имаме одговорот за вас. Како што е веќе познато, девојките сакаат да прават шеги, а сега решија да направат и многу лоша.

Имено, тие решија да ги запознаат сите свои славни пријатели испраќајќи им видео повик, а наместо да се поздрават, лицето кое би одговорило на телефон би било пречекано од сериозни луѓе Клои Кардашијан, Ким Кардашијан, Кортни Кардашијан, Кајли Џенер, Кендал Џенер и Крис Џенер.

Меѓу оние кои одговориле на телефонот биле Џастин Бибер, Тревис Скот, Хејли Болдвин Бибер, Тристан Томсон, Адисон Ре и многу други познати личности.

Не е познато кој од нив бил повеќе збунет – погледнете го целото видео подолу.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote