in

Fast & Furious ќе снима уште само 2 филма!

Universal Pictures планира да стави крај на франшизата Fast & Furious откако ќе сними уште два филма од серијалот и ќе се обиде да ја направи најпрофитабилна франшиза во историјата на Холивуд. Сагата на Fast & Furious стигнува до крајот по близу 20 години постоење.

Fast & Furious 9 ќе биде 5тиот филм кој ќе биде режиран од Justin Lin и ќе ја продолжи приказната на Charlize Theron на која ќе и се придружат глумците John Cena, Helen Mirren, Cardy B и Ozuna во филмот. Фановите шпекулираат дали ѕвездите на филмот Dwayne Johnson и Jason Statham ќе се појават во него. Останува да видиме на премиерата на F9.

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote