in

Филм за почетокот на ПАНДЕМИЈАТА – THE LAST CRUISE (ТРЕЈЛЕР)

Приказната од почетокот на пандемијата, првото најголемо ширење на коронавирусот надвор од Кина, во бродот Diamond Princess. Филмот е документарец и ни носи досега невидени снимки кои се снимени во бродот од персоналот и патниците. Погледнете го трејлерот:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote