in

Новиот филм на Batman заврши со снимањето!

Многу очекуваниот филм во кој ќе го видиме популарниот Robert Pattinson во улогата на човекот-лилјак заедно со Colin Farell (Penguin), Zoe Kravitz (Catwoman) и Andy Serkis (Alfred) конечно заврши со снимање.

По завршувањето на снимањето беше откриена и долго чуваната тајна околу тоа кој е режисер на филмот. Според најновите податоци Matt Reeves е режисерот. Филмот ќе го гледаме на филмското платно дури следната година.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote