in

Фрлија ѓубре покрај патот, минувачите ги принудија да го подигнат! [ВИДЕО]

Фрлањето ѓубре покрај патот е една од честите појави во Македонија, Србија и другите земји во регионот.

Имено, еден маж и две жени решиле да го фрлаат ѓубрето покрај патот. Одговорните минувачи не дозволија да се случи такво нешто и со закана дека ќе повикаат полиција ги принудија одговорните да си го земат ѓубрето, пишува Црна хроника, а пренесува 6јка.

Видеото е снимено во населба во Сребреник, во близина на Тузла.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote