in

НОВА РОМАНСА!? Гастоз ВКУСНО ја бакна домаќинката пред сите – следеше ХАОС! (ФОТО)

Забава во вилата „Парови“!

Вчера во забавно-смешната програма „Парови“ беше многу весело.

Нејли Механовиќ славеше роденден, а Ненад Маринковиќ Гастоз и го честиташе прекрасниот ден на најоригинален можен начин.

Ја бакна во устата, по што остана во шок.

Никој не го зеде овој гест за зло, затоа сите учесници станаа и и го честитаа роденденот на својата цимерка.

Еве како изгледаше:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote