in

ГО ТУРКАА АМБУЛАНТНОТО ВОЗИЛО! БРАГА – ПОРТО! [ВИДЕО]

Интересен настан се случи на мечот од полуфиналето во Купот на Португалија. Фудбалерот на Брага, Дејвид Кармо се повреди во борба со Луис Дијаз од Порто. Брзата помош се расипа и играчите мораа да ја туркаат за да ја изнесат од теренот! Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote