in

Game Of Thrones добива уште три spinoff серии!

Стриминг гигантот HBO продолжува со ширењето универзумот на најпопуларната негова серија Game of Thrones. Според најновите информации, откриено е во која насока ќе се одвива ширењето на мегахитот.

Game of Thrones, освен Blood of the Dragon кој веќе е во обработка, ќе добие уште три spinoff серии кои ќе бидат именувани: Sea Snake, Flea Bottom и 10,000 Ships. Сеуште нема информации околу тоа кога ќе започнат со снимање овие серии, но се знае дека моементално најоформен проект е оној за Sea Snake.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote