in

Хејли Бибер се огласи после видеото на кое сопругот Џастин “и вика” во лице.

Хејли Бибер проговори за моментите кога се гледаше дека нејзиниот сопруг “и вика” на видео кое стана вирално.

Манекенката (24) работи во Венеција, додека сопругот Џастин е дома во Лос Анџелес.

Таа на своето Инстаграм стори сподели фотографија заедно со својот сопруг на кое пишуваше: “Потсетник  на тоа колку неверојатен беше минатиот викенд. Минавме прекрасно време опкружени со многу љубов.

“Било кои други наративи што лебдат наоколу се неточни. Не навлегувајте во негативни с***а.”

Постот е објавен откако излезе вирално видео на кое се гледа како пејачот и вика на сопругата по настапот во саботата вечерта.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote