in

СлаткоСлатко УбавоУбаво

ВИДЕО КОЕ ЌЕ ВИ ГО СТОПЛИ СРЦЕТО! Моменти кога параолимписки атлетичар поддржува дете кое за прв пат оди со протетичка нога! [ВИДЕО]

Параолимпискиот атлетичар Блејк Лепер го поддржа момчето кое носеше протетичка нога за прв пат. Оние моменти на детето кое за прв пат ја користеше протетската нога со вокерот стоплуваат срце!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote