in

Жена го следела својот сопруг, мислејќи дека ја изневерува! Се соблекла потполно гола откако влегла во лобито на хотелот! [ФОТО]

Една жена во Истанбул помислила дека е изневерена и започнала да го следи своето момче. Жената која ги замолила службените лица за бројот на просторијата во која престојувал нејзиниот сопруг не можела да добие одговор и започнала да се соблекува во холот. Поднесена е постапка против жената.

İstanbul'da Aldatıldığını Düşünerek Eşini Takip Eden Kadın, Girdiği Otelin Lobisinde Çırılçıplak Soyundu

Младата жена со иницијали С.А била со А.А. Младата жена се сретнала со сопругот во кафуле минатиот месеци. С.А, која го следела сопругот која ја оставил подоцна вечерта, го видела сопругот како влегува во хотел и го следела.

На вработените во хотелот им кажала дека ако не го добие бројот од собата ќе се соблече!

Genç kadın oda numarasını söylemezlerse soyunacağını belirtti.

Кога добила негативен одговор на тоа да и се каже бројот на собата во кој престојувал нејзиниот сопруг, таа почнала да вика на службеникот и да се соблекува!

Otel görevlisi 155'i arayarak yardım istedi.
İfadesi alınan genç kadın yaşanan olayı anlattıktan sonra olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Службеникот на хотелот се јавил во полицијата и побарал помош.

Против жената ќе биде покрената кривична постапка поради недолично однесување на јавно место.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

2 поени
Upvote Downvote