in

Justin Bieber издаде нова песна „Anyone” [ВИДЕО]

Поп-музичарот Justin Bieber објави видео за синглот „Anyone“.

Видеото го режираше Колин Тајли, а Бибер изјави дека не може да замисли подобар начин да ја заврши 2020 и да ја започне 2021 година.

“Музиката спаси толку многу работи во претходната година. За мене лично, музиката заздравуваше. Мојата нова песна “Anyone” е полна со позитивна енергија и создава прекрасен наратив за 2021 година”, рече Bieber.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote