in

КАКО ДА “НЕ„ ПРЕНЕСУВАТЕ ГЛИСЕР! [ВИДЕО]

На видеото е прикажано како се уништува перката на моторот на еден глисер.. Погледнете за што станува збор!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote