in

Што?Што?

Како навистина изгледа Џеј Ло

Во едно од интервјуата пејачката истакна дека користи маслиново масло за да постигне сјајна и затегната кожа, но изгледа дека лицето не ѝ изгледа баш како што таа се прикажува на социјалните мрежи.

На профилот на TikTok @needthedeets беше објавено видео на кое таа промовира спортски пијалок, а во еден момент имаше мала грешка во филтерот што ја откри вистинската состојба на нејзината кожа.

@needthedeets

Did you see that? #jenniferlopez #fyp #fypシ #fypage #foryou #foryoupage #foryourpage #trending #viral #celebrity #entertainment

♬ original sound – NeedTheDeets

На самиот почеток на видеото нејзината кожа е совршено мазна и сјајна, но во еден момент кога таа се доближува до камерата, токму тогаш се јавува мал, едвај забележлив „пропуст“ кој го открива изгледот на нејзината кожа без филтер.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote