in

Како да НЕ користите дрон во затворена просторија со камин! [ВИДЕО]

На ова видео е објаснето како да НЕ користите дрон во затворена просторија со камин. Резултатот може да биде траги-комичен!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote