in ,

СлаткоСлатко УбавоУбаво

Ќе плачете од смеење! Мачката направи необична забава, мислеше дека е риба, па го направи ова! / ВИДЕО /

Според авторот на видеото и неговата сопственичка, мачката Клои само сака да ползи во мали кутии. Тоа го докажала кога еден ден во куќата пристигнал аквариум.

Клои не губеше време, туку веднаш се вовлече внатре, а само бушавата опашка и се ѕирка.

Еве како изгледаше тоа:

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote