in

Ким Кардашијан веднаш го заборави Канје Вест! Вака изгледа нејзиното ново момче (ФОТО)

Популарната старлета Ким Кардашијан веќе си најде ново момче откако поднесе барање за развот со нејзиниот бивш сопруг Канје Вест и ја прекина нивната врска.

Според американските медиуми, Ким Кардашијан наводно започнала да се гледа со политичкиот репортер на CNN во последно време. Таа веќе води бракоразводна парница со популарниот рапер Канје Вест.

Репортерот, Ван Џонс и Ким Кардашијан биле блиски пријатели со години. Фановите на ѕвездата се пресреќни за новата нејзина врска, но има и такви што шпекулираат дека таа го користи Џонс за да ја зацврсти својата политичка кариера.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote