in

КУЧИЊАТА ЧУВСТВУВААТ! За време на земјотресот во Измир, кучето го почуствува ЗЕМЈОТРЕСОТ!

Кучето, кое било во куќата за време на земјотресот во Измир и лежело на софата пред да започне земјотресот, станува неколку секунди пред да започне земјотресот од своето место. Во прилог се моментите кога кучето панично трча низ куќата за време на земјотресот …

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote