in

ЛАС ВЕГАС И СЕ Е МОЖНО! ЧОВЕК СЕ СКАЧИЛ НА АВИОН И ОДЕЛ ПО КРИЛОТО!

Едно лице е приведено откако во саботата се качило на авионот на авионот на „Алјаска ерлајнс“, кој се подготвувал да полета на аеродромот во Лас Вегас, соопшти прес-службата на аеродромот.

„Летот 1367 од Лас Вегас до Портланд се подготвуваше да полета кога пилотот забележа лице кое доаѓа кон авионот и ја извести контролната кула“, се вели во соопштението на Алјаска ерлајнс.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote