in

БЕШЕ УБАВА! Луѓето не веруваат како изгледала жената со најголеми образи на светот пред филер! (ФОТО)

Не и недостасуваше ништо.

Моделот на Инстаграм со „најголемите образи на светот“ изгледа сосема поинаку на старите фотографии и многумина не можат да поверуваат дека тоа е истата личност.

Анастасија Покречук, 30-годишна девојка од Киев, која неодамна стана вирална поради образите, имаше витко лице и виткана коса во дваесеттите години, пред да потроши повеќе од 3.000 евра за потполнина.

Првите инјекции на лицето ги доби на 26 години и оттогаш не запира. „Можеби мислите дека моето лице е преголемо, но мислам дека е премало, треба наскоро да се освежам“, рече Украинката.

Анастасија вели дека повеќе не знае ни колку процедури имала на лицето, а фотографиите од нејзината трансформација ги споделува со повеќе од 230.000 следбеници на Инстаграм. Таа откри и како примала бројни пораки на омраза, но не им обрнала внимание.

„Луѓето ми рекоа дека сум грда кучка и дека треба да се убијам, но јас само се смеев и го игнорирав тоа“, вели таа.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote