in

Што?Што?

Tobey Maguire ќе се врати во Spiderman 3?!

Најпрвиот Spider-man на ТВ екраните, Tobey Maguire, според шпекулациите повторно ќе го глуми нашиот омилен суперхерој во филмот на MCU, Spider-man 3 заедно со Kirsten Dunst, која во првиот филм ја глумеше Mary Jane Watson. Изворите велат дека Tobey и Kirsten се договараат со студиото за да ги повторат своите улоги.

Maguire беше Spider-man во истоимената трилогија на Sam Raimi која траеше од 2002 до 2007 година. Dunst беше неговиот љубовен интерес MJ. Перформансот на Maguire во филмот беше омилен на љубителите на Марвел и доколку оваа вест се покаже како точна, тогаш сигурно ќе ги израдува.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote