in ,

СлаткоСлатко УбавоУбаво

Мечка и две мали мечиња снимени на Шар Планина (ВИДЕО)

Вчера на Шар Планина се случила несекојдневна глетка, а истата била забележана и на видео камерите поставени среде шумата.

Имено, мајка мечка и две мали мечиња додека шетале низ густата шума на Шар Планина или додека биле во потрага по храна случајно застанале точно пред камерата и со тоа ја овековечиле оваа глетка.

Погледнете како изгледа тоа:

https://www.facebook.com/watch/?v=591909382048566

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote