in

Марина се бакна со 14 мажи пред Нова година: Ги зарази сите, а потоа открија уште полоша вистина!

Лекарите ширум светот не само што апелираа до младите да не се забавуваат пред Нова година, бидејќи на тој начин тие ќе продолжат да го пренесуваат коронавирусот и епидемијата сè уште нема да престане.

Новогодишна забава со околу 90 млади беше организирана на 26 декември во Печерск, предградие на Киев. На неа, 22-годишната Марина Воренко успеа да зарази дури 14 момци само со бакнување и „милување“ со секое од нив.

Порталите од Киев пишуваат дека на забавата не биле применети мерки за заштита и дека имало толку многу алкохол што половина од гостите завршиле во блиските отрезни болници.

Што се однесува до Марина, се потенцира дека таа не била пијана. Згора на тоа, се покажа дека таа дошла на забавата знаејќи дека е заразена!

„Девојчето ги доби резултатите од тестот пред забавата и знаеше дека е позитивна. Таа свесно дошла на забавата и се чини дека имала намера да зарази што повеќе момци. Така, таа флертуваше со што е можно повеќе од нив и се бакнуваше со нив. Сите што ги бакнала се заразиле. Едно од момците има силни симптоми и е примено во болница“, пишува порталот.

Како што беше откриено понатаму, Марина изгуби братучед кој почина од коронавирус пред 4 месеци и кога беше врзана.

Според неофицијални информации, бидејќи девојчето било донесено на интервју, било утврдено дека таа свесно заразила што е можно повеќе луѓе од некаков вид одмазда за трагедијата што и се случила приватно.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote