in

Меган Фокс со искрена изјава! Често плачам поради своите деца!

Децата на Меган Фокс ја засенија својата мајка за време на промоцијата на филмот „Till Death“ во емисијата Today. Имено, додека актерката се обидуваше да зборува за филмот, нејзините синови Ноа Шенон, Боди Рансом и Џорни Ривер „упаднаа“ во интервјуто, влегувајќи и излегувајќи од кадарот.

„Тие само се разбудија. Овде е 7.30 часот. Значи, тие се разбудија пред неколку минути и едноставно е дека се. Ова е област на дневната соба. И сите синоќа заспаа на каучот, гледајќи филм. Па, тие само се разбудија“, објасни убавата Меган.

Меган се обиде да задржи сериозно лице, додека нејзините синови, кои ги споделува со нејзиниот поранешен сопруг Брајан Остин Грин, продолжија со своите утрински навики.

„Еве уште еден. „Треба да ползиш“, рече Фокс додека Џорни трчаше покрај неа.

„Би сакал да има начин, сигурна сум дека многу мајки се чувствуваат така, каде што можеше, секој одвреме-навреме во текот на денот, да ги враќаш во периодот кога имаа две или три години“, рече актерката за нејзините деца.

„Тешко е да се гледаат како растат толку брзо. Всушност, многу се борам со тоа, плачам цело време затоа што растат толку брзо“, призна Фокс.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote