in

Megan Fox во ултра-секси издание! [ФОТО]

Megan Fox секогаш освојува со својата убавина, а сега велат дека е уште позаводлива поради една модна комбинација. Состави дури три многу ефикасни парчиња за вечера со своето момче Машин-Ган Кеи.

Megan Fox носеше привлечно црвено кожено палто со јака од вештачко крзно со црни панталони изработени од материјал сличен на ПВЦ со ефект на влажен сјај. Во комбинација со црн кроп топ, тие дополнително ја истакнаа фит фигурата на славната убавица.

Што се однесува до чевлите, 34-годишната актерка се одлучи за таканаречените голи потпетици што веќе ги носеше. Станува збор за сандали со само еден ремен што го држи стапалото, а направен е од материјал сличен на про transparentирна пластика. Поради тоа, потпетиците изгледаат невидливи одозгора, додека одоздола имаат мали камења и висока тенка пета.

Опасно добар стајлинг за вечера во ресторанот „Нобу Малибу“ е без сомнение едно од оние изданија на кои им е тешко да ги тргнете погледите, а убавата Megan, без оглед на тоа што ќе облече – изгледа заносно.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote