in

Michael B Jordan ќе отвори профил на OnlyFans! Причината за тоа е ГЕНИЈАЛНА!

Откако беше прогласен за „најсекси маж во светот“, Michael B Jordan ја користи својата титула за нешто поинакво. Имено актерот, кој најмногу е познат по неговите дела во The Wire, Black Panther и Creed, се приклучува на OnlyFans со цел да собере доволно пари кои ќе ги донира на фризерите кој биле погодени од пандемијата.

Jordan ја откри оваа негова одлука за време на разговор на шоуто на Џими Кимел. Тој кажа дека ја разгледува можноста да отвори профил на OnlyFans и на него ќе прикачива „луда“ содржина. Кимел се пошегува дека профилот на актерот ќе може да носи и по 250 илјади долари годишно, по што тој му возврати дека сериозно планира да се приклучи на платформата.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote