in

МИЛИОНИ ГЛЕДААТ ВО НЕЈЗИНИТЕ ГОЛИТЕ ГРАДИ: Нина Прља покажа премногу, па предизвика осуда: „Не е случајно!“

Дали натпреварувачката го компензира времето во затворено со слободата на нејзините „цимерки“?

Бурната ноќ во вилата „Парови“, полна со неизвесност, беше „зачинета“ од ситуација која ги окупираше мислите на многу натпреварувачи, но и гледачи.

Сепак, покрај тоа што беше исфрлена, ноќта ја одбележаа и немирните гради на натпреварувачката Нина Прља. Немирните „цимерки“ на жителите на луксузната вила Земун се чини дека наоѓаат начин да „си дадат одмор“.

Нејла Механовиќ и Никола Лакиќ го забележаа и коментираа тоа.

„Нејзините брадавици често паѓаат случајно“, рече Нејла

  • И јас го забележав тоа – додаде Лакиќ.
  • Што гледате вие ​​двајца постојано во моите гради? – Нина се бранеше.

Па, што да правиме кога не ги криеш? – одговорија цимерите од реалноста.

  • Навистина. Не сме ние виновни што градите случајно ти паѓаат – заклучи Никола.

„Ништо за мене не е случајно“, рече Нина со загадочна насмевка.

Да потсетиме, од почетокот на деветтата сезона на реалното шоу „Парови“, Прља е редовен конкурент. Иако е со месеци е во луксузна вила, далеку од реалниот свет, Нина успева да го задржи „здивот на нормалниот живот“ со тоа што ги остави градите „слободни“.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote