in

Bitcoin повторно расте? Моментална состојба на криптовалутите! (Сабота, 12:49)

Најголемата и најпознатата криптовалута повторно се приближува до 40.000 американски долари. Моментално криптоберзата е во пад. Одредени алткоини се во пораст но тие како Ethereum се во пад.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote