in

МОМЕНТАЛНА СОСТОЈБА НА BITCOIN! (12:24 – вторник)

Bitcoin е во благ пад. Моменталната состојба на Bitcoin е 26.754! Во последното деноноќие порасна за 0,00% (за време на пишување на овој пост беше разбранетп). А во последните седум дена 17.67%.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote