in

Bitcoin тропа на вратата на 50.000 американски долари! Моментална состојба на криптовалутите!

Investing and stock market concept gain and profits with faded candlestick charts.

Bitcoin продолжува да крши рекорди! Моментално е на 49.284 американски долари. Прашање на момент е кога бариерата од 50.000 ќе биде пробиена!

Ethereum исто така е во подем и моментално е на 1.839 американски долари!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote