in

Криптовалути! Моментална состојба! Bitcoin на границата од..

Bitcoin-от е на границата од 55.000+ американски долари. Во последните неколку дена криптовалутата нагло порасна. Исто така другите алт-коини растат. Ethereum-от се движи на границата околу 1.800 американски долари.

Вчера вечер, по објавата на Elon Musk на твитер за Dogecoin, споменатата криптовалута порасна за 10% за многу кратко време.

Еве моментално како изгледа крипто-берзата!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote