in

МОМЕНТАЛНА СОСТОЈБА НА BITCOIN! (СРЕДА 13:08)

Bitcoin продолжува да расте! Во последното деноноќие порасте за 1.37% (за време на пишување на оваа статија!), а пак во последните 7 дена за 20.53%!

А пак Ethereum во последното деноноќие се намали за 0.65% (за време на пишување на оваа статија!). Но во последните 7 дена порасна за 2.98%!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

2 поени
Upvote Downvote