in

Најновиот филм на Мел Гибсон: BOSS LEVEL (ТРЕЈЛЕР)

Популарниот Мел Гибсон се враќа со уште еден филм на Холивудската сцена. Овојпат тој го толкува ликот на пензиониран воен командир кој ненадејно се наоѓа во временска јамка на денот на неговата смрт. Погледнете за што станува збор во трејлерот:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote