in

Експертите го нарекуваат „најстрашниот хорор филм во 2021“! Погледнете го трејлерот за The Conjuring 3 (ВИДЕО)

Третото продолжение на популарната хорор франшиза Conjuring наскоро ќе го гледаме во кино салите! Овој филм го доби прекарот „најстрашен филм оваа година“. Во продожение можете да го погледнете трејлерот и да процените дали заслужено ја добил таа титула:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote