in ,

БЛАГОДАРИМЕ: Најубавата актерка на светот се соблече до гола кожа за с*кс сцената во нејзиниот нов филм (ВИДЕО)

Секоја чест на одлуката.

Маргот Робие се соблече за улогата во нејзиниот нов филм „Дримленд“, а гледачите забележуваат дека не можат да ја гледаат.

„Дримленд“ започна да се прикажува неодамна на „Амазон премиер“, тој беше снимен минатата година, а главната улога во него ја игра 30-годишна австралиска суперѕвезда, која во драмата ја игра разбојничката на банка Алисон Велс.

Откако се повреди во грабеж на банка, Алисон открива наивен тинејџер, Јуџин Еванс. Тој веднаш се вљубува во неа и одлучува да и помогне да избега од законот во Мексико.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote