in

СлаткоСлатко

НАЈЗГОДНАТА АТЛЕТИЧАРКА ВО СВЕТОТ ЈА ЗАГРЕА АТМОСФЕРАТА НА INSTAGRAM! [ФОТО ГАЛЕРИЈА]

Убавата руска атлетичарка Каролина Севастијонова, шампион на Олимписките игри во ритмичка гимнастика 2012 година, која неодамна се занимава со манекенство, ја загреа атмосферата на Instagram со предизвикувачка фотографија.

Погледот одозгора на нејзиното совршено тело во мало црвено бикини го зголеми притисокот на многу мажи.

Извајано тело, нозе, затегнат стомак, природни гради, сè е на место, погледнете!

Каролина неодамна се најде на мета на непријатни пораки, а исто така доби и закани, кога се придружи на група спортисти кои не поддржуваат Хабиб да се одликува со титулата „Херој на Русија“.

“Фактот дека Хабиб поттикнува насилство е застрашувачки. Јас сум целосно против. Благо речено, ова не е правилно. Живееме во многу нестабилен свет.. Зошто тоа предизвикува насилство? Особено сега кога треба да си помагаме едни на други и да не се убиваме едни со други. “Мислам дека тоа е поради неговиот темперамент. Тие живеат според правилата својствени на нивната култура”, изјави Севастиона.

BONUS

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karolina (@karolisha.s)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karolina (@karolisha.s)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karolina (@karolisha.s)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karolina (@karolisha.s)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karolina (@karolisha.s)

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote