in

Направете сами: Од стара облека направете нови модерни алишта! (ВИДЕО)

Сите имаме стара облека која само ни зафаќа место во нашите плакари. Но таа не е бескорисна бидејќи со помош на неколку чекори можете да направите одлични парчиња кои повторно ќе ги носите. За да видите како да и дадете втор живот на вашата облека погледнете го видеото подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote