in

НАПРАВЕТЕ САМИ: 20 идеи за подароци што можете да ги направите со домашни предмети! (ВИДЕО)

Празничната сезона е на прагот, а со тоа и подароците стануваат главна тема за муабет. Vakataka.mk ви нуди 20 едноставни, но уникатни идеи за оние кој не сакаат да купуваат подароци, но можат самите да си ги направат. Во видеото подоле можете да ги разгледате сите 20 и да одлучите која идеја ви се допаѓа најмногу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote