in ,

WTFWTF Што?Што?

NAVY SEAL CHALLENGE! Нуркање под вода со врзани раце и нозе! [ВИДЕО]

Доста интересен подвик на американските војници! Некои од нас само со гледање на видеото ќе им снема здив..

 

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote