in

НЕПОТРЕБНО ТРГАЊЕ НА МАСКА И НАМЕРНО КАШЛАЊЕ – ЌОТЕК! [ВИДЕО]

На сликите рефлектирани на камерата на лифтот, еден млад човек кашла во лицето на жената во лифтот. Не можејќи да остане рамнодушен на тој инцидент, старецот го сруши младичот за неколку секунди. Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote