in

WTFWTF

Невестата која сака да го прегрне своето поранешно момче за последен пат пред да му каже судбоносно „да“ на мажот со кој ќе се омажи! [ВИДЕО]

Момент и солидарност кој се случува еднаш во 100 години!

На тие снимки, невестата упати молба пред да му каже „да“ на мажот со кој ќе се омажи.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote