in

НЕЗГОДИ НА НЕДЕЛАТА! Насмевнете се на туѓа сметка! (ВИДЕО)

Подобрете го вашиот ден со следниве незгоди кои на луѓето им се случија во изминатата недела, а за наша среќа (нивна несреќа) некој ги снимил на нивните мобилни телефони. Погледнете за што станува збор во видеото:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote