in

Нов филм на Benedict Cumberbatch – THE CURIER! (ТРЕЈЛЕР)

Филмот е базиран според вистинска приказна за британски бизнисмен кој се вмешува во еден од најголемите конфликти во историјата. Тој започнува да работи со советски офицер со цел да спречи нуклеарна војна. Трејлерот на филмот можете да го погледнете подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote