in

Нов МЕГАХИТ на HBO – THE NEVERS (ТРЕЈЛЕР)

The Nevers е научно-фантастична серија во продукција на стриминг платформата HBO. Приказната е за неколку жени во викторијанското доба кои наеднаш добиваат супермоќи. Погледнете за што станува збор во видеото подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote